Партнери

УКРІНФОРМ

УКРІНФОРМ – єдине національне інформаційне агентство України, джерело інформації про політичне, економічне, соціальне, наукове, культурне, суспільне життя в Україні та за кордоном.
Агентство працює з 1918 року. Сьогодні УКРІНФОРМ має найбільшу мережу регіональних і закордонних корпунктів.
Кореспонденти агентства працюють у кожному регіоні України та 11 країнах світу: США, Німеччині, Франції, Росії, Китаї, Бельгії, Молдові, Об’єднаних Арабських Еміратах, Польщі, Болгарії, Угорщині.
Щодня УКРІНФОРМ дає читачам повну та об’єктивну картину подій: більше 300 новин за добу, ексклюзивні коментарі та інтерв’ю, фоторепортажі, інфографіку.
Новини виходять українською, російською, англійською, німецькою та іспанською мовами.
Агентство випускає десятки професійних інформаційних продуктів: стрічки, інформаційні пакети, вісники та бюлетені.
Серед передплатників та партнерів УКРІНФОРМу: електронні та друковані ЗМІ, теле- і радіокомпанії, медіа із зарубіжних країн, владні та бізнес структури, посольства і консульства, підприємства, банки, компанії та корпорації. casinoin.


 

DEUTSCHE WELLE

Державна телерадіокомпанія «Всесвітня служба «УТР» 23 жовтня цього року у Бонні підписала Меморандум про співпрацю з німецькою телерадіокомпанією іномовлення Deutsche Welle (DW). Свої підписи під документом поставили генеральні директори компаній Михайло Шматов та Петер Лімбург. Відтепер телекомпанії планують разом створювати нові телевізійні та Інтернет-проекти.
Deutsche Welle була створена як радіостанція понад 60 років тому. Сьогодні це – велика іномовна мультимедійна компанія. У відповідності до Закону ФРН про DW компанія представляє Німеччину як «європейську культурну націю і волелюбну демократичну правову країну» більше ніж 30-ма мовами світу: від англійської та німецької до вельми екзотичних мов – амхарської та урду. Українська мова з’явилася в телеефірі DW у 2024 році.
Величезний досвід німецького медійника, а тепер вже і партнера, безумовно, стане у нагоді не лише УТР, а й українській державі в цілому. З моменту свого заснування понад 10 років вітчизняне іномовлення було спрямоване на українську діаспору. Нині ж, коли проти України ведеться відкрита інформаційна війна, спрямована на створення негативного іміджу нашої держави у світі, – питання існування, наповнення та розвитку українського мовлення на закордон набуває гостроти.
Німецький досвід підказує, що іномовлення повинне бути актуальним, інтелектуальним та аналітичним. Тож без підтримки та використання напрацювань зарубіжних колег єдиній українській державній іномовній телекомпанії не обійтися. І йдеться не лише про стратегічні засади українського телеканалу іномовлення, які великою мірою перекликаються із основними завданнями DW, а й про конкретні кроки становлення УТР як державного мовника України за кордоном. Зокрема, вже найближчим часом компаніями-партнерами буде сформовано графік навчання українських журналістів – спершу на базі телекомпанії УТР, а потім і на базі DW.


 

УКРКОСМОС

Державне підприємство «Укркосмос» засноване у вересні 1996 року наказом Національного космічного агентства України на виконання Указу Президента України №698/96 від 12.08.1996 р.

ДП «Укркосмос» здійснює пряму трансляцію програм державних і комерційних телеканалів, Інтернет-мовлення в режимі «он-лайн» за допомогою трьох серверів, які розташовані в Лондоні, Нью-Йорку і Києві, забезпечує збір і передачі регіональних телепрограм України, є провідним в Україні оператором мобільного супутникового зв’язку Інмарсат.

 


 

                  ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕННЯ РОСІЇ

Центр дослідження Росії є українською незалежною аналітично-інформаційною інституцією, що здійснює аналіз суспільно-політичних процесів, які відбуваються в Російській Федерації, а також її зовнішньої політики, в тому числі щодо України.

Центр має на меті об’єднання зусиль українських та закордонних експертів, які працюють на вказаному напрямку, задля забезпечення глибокого та комплексного вивчення:

•  безпекових, зовнішньо- та внутрішньополітичних, економічних, інформаційних тощо аспектів розвитку сучасної Росії;

•  впливу Росії на глобальну та регіональну безпеку;

•  стратегії та тактики Росії стосовно України.

Актуальність заснування та діяльності Центру визначається загрозами для регіональної та глобальної безпеки, привнесеними новітньою політикою Росії, а також відсутністю в Україні спеціалізованої інституції, яка б системно проводила такі дослідження.

Практичними результатами досліджень Центру має стати  розробка рекомендацій щодо можливих кроків у відносинах із Російською Федерацією  на двосторонньому, регіональному та глобальному рівнях.