ПроART

ПРОART. СЕРГІЙ ТРИМБАЧ, Ч.2

Сьогодні в студії у форматі програми Про АРТ Голова Спілки кінематографістів України Сергій Тримбач. Спілкуємося з приводу критичного становища вітчизняного кіновиробництва, чи не найважчого періоду в пострадянській історії українського кінематографа. Шукаємо варіанти подолання проблем і можливі шляхи виходу з кризи.

ПРОART. СЕРГІЙ ТРИМБАЧ, Ч.1

Ті, хто за радянських часів навчалися в творчих ВИШах, мали добре затямити ідеологічну аксіому: яке з мистецтв є найважливішим у цьому сенсі. Це кіно. Бо саме воно охоплює найширші кола людей, впливає, формує, виховує і скеровує…  Ще й неабияк прибуткова стаття доходу в бюджет країни. Так було. Чи ж здатне сьогодні –  наше кіно на такі «подвиги»? Чи є потенціал?  Про ситуацію в українському кіновиробництві – голова Спілки кінематографістів України Сергій Тримбач

ПРОART. ПИЛИП ІЛЛЄНКО

Підтримка кіновиробництва в Україні зумовлена  гострою необхідністю створення позитивної культурної ідентичності сучасної України та просування європейських цінностей. Де ж брати кошти для виробництва українських фільмів? Про це найбільше знає наш гість. Пилип Іллєнко – голова Державного комітету кінематографії України. casinoin.