Програми телеканалу УТР

ПЕРСПЕКТИВА

Україна має неабиякі перспективи на міжнародній арені. Політики, народні депутати, фахові економісти, експерти, урядовці коментують найбільш помітні події в політичному, економічному та соціальному житті країни, прогнозують їх вплив на майбутнє держави. Програма «Перспектива» виходить щовівторка о 19.10.

  casinoin.

АКТУАЛЬНО

Оперативно про головні події України та світу! Як рішення органів влади впливають на життя українців? Про роль громадських організацій та суспільства, перспективи співпраці з Євросоюзом та чого очікувати від сусудньої Росії? Цікава аналітика, гострі запитання, відверті відповіді. В студії – відомі експерти, політики, громадські діячі. Аналіз найважливіших соціально-політичних подій в інформаційно-аналітичній програмі “Актуально”. Щодня о 18.30.

 

УКРАЇНА ДИПЛОМАТИЧНА

Про політичні, економічні і культурні зв’язки України з країнами усіх континентів в ексклюзивних інтерв’ю з главами дипломатичних місій, акредитованих в Україні. Ми ведемо розмову з дипломатами і не боїмося складних питань.

 

ПОЛІТИЧНА ЛІНІЯ ФРОНТУ

Неоголошена війна проти України і шляхи, що ведуть до нашої перемоги, – основна тема передач «Політична лінія фронту», яку веде журналіст-міжнародник Денис Яцишин. «Політична лінія фронту» виходить на каналі УТР щовівторка та щосереди, російською та англійською мовами.

 

ОГЛЯД ПРЕСИ

«Огляд преси» є своєрідним доповненням інших інформаційно-аналітичних програм телеканалу УТР. Виходить українською, російською та англійською мовами. «Прес-огляд» знайомить телеглядачів передусім з новинами, які потрапили на шпальти провідних українських газет, і мають значний суспільний інтерес.

 

«УКРАЇНА: TERRA  INCOGNITA »

«Україна: terra  incognita » – пізнавальний студійний проект, покликаний сприяти збільшенню рівня знань аудиторії про новітні процеси в житті суспільства, усі обшири освіти, науки  та культури України. Це бесіди та дискусії з найяскравішими представниками сучасності. Маловідомі факти, події, прогнози та теорії, що окреслили та продовжують визначати життя української держави. «Україна: terra  incognita » – це яскравий хронікальний та відео матеріал, яким проілюстровано кожну тему.

 

СВІТ. УКРАЇНА. ЛЮДИНА

Світ має знати про Україну якомога більше. Україні є про що розказати світові. І найбільша цінність України – її люди. Вони і є героями програми – українці, патріоти своєї країни, які дбають про її економіку, сільське господарство, освіту, культуру. А в підсумку створюють той позитивний імідж, який презентує Україну як потужну, велику і успішну. Програма виходить щотижня по п’ятницях.

 

НАУКА: ПОШУКИ І ЗНАХІДКИ

Україна завжди вирізнялася своїм інтелектуальним потенціалом. Українські вчені зробили чималий внесок у світову науку, сприяючи прогресові людства. Вітчизняна наука знала різні періоди – від бурхливого розвитку до стагнації. Але на кожному етапі були свої здобутки й досягнення – від планетарних масштабів і до вузькогалузевих. Цикл програм «Наука: пошуки і знахідки» покликаний донести до загалу широту сфер зацікавлення сучасної української науки, розповісти про будні й наукові перемоги дослідницьких установ, згадати забуті імена вчених і відкрити імена сучасників, що, можливо, маловідомі на батьківщині, але добре знані в середовищі зарубіжних колег. Чим живе наука сьогодні, яких вершин досягла, які проблеми має, який авторитет здобула на світовому рівні, чим може прислужитися вітчизняним галузям економіки та суспільству – такими питаннями переймаються автори програми.

 

МИ – УКРАЇНЦІ

Програма про життя та діяльність українців які мешкають у різних країнах світу. Програма інформує глядача про створення українських товариств, громад, недільних шкіл, збереження мови, духовних та культурних традицій, про проблеми і здобутки національних осередків за кордоном. Хронометраж – 30 хв. Періодичність – щотижня.

 

УКРАЇНА – РІДНИЙ КРАЙ

Програма висвітлює життя різних народностей, які мешкають в Україні. Програма інформує глядача про діяльність національних громад, товариств, роботу культурних осередків, недільних шкіл, що обумовлюють збереження мови, духовних та культурних традицій, про національну автентичність, витоки духовної спадщини нашого народу. Хронометраж – 30 хв. Періодичність – щотижня.

 

«ПроART»

Пізнавальна, мистецька програма для молоді у форматі постановочного інтерв’ю та репортажу. Для тих, хто цікавиться мистецтвом у різноманітних проявах: кінематограф, театр, живопис, музика, скульптура тощо. В авангарді – досягнення молодих митців у вищезазначених сферах, найкращі здобутки та напрямки у творчості, доробок початківців та знаних майстрів, які вже мають певне визнання та нагороди в Україні й за кордоном. Знайомимо світ з мистецьким майбутнім України, пишаємося власними досягненнями і знаходимо спільні шляхи для інтеграції молоді у міжнародну мистецьку спільноту. Хронометраж – 30 хв. Періодичність – щотижня.

 

«РОВЕСНИК»

Інформаційна, патріотична, освітньо-виховна програма для юнацтва та молоді у форматі тележурналу. Школярі, юнацтво, студентство створюють позитивний образ молодого українця за кордоном. Тематика випусків – це насамперед героїко-патріотичне виховання української молоді, популяризація серед юнаків служби в армії, фізична підготовка, володіння зброєю тощо. А ще – різноманітні прояви сучасного молодіжного життя. Втім, особлива увага – питанням, що виникають у зв’язку з воєнними діями на сході країни, можливостям та шляхам подолання тих чи інших проблем, з якими стикається молодь як Донбасу, так і всієї України. Хронометраж – 20 хв. Періодичність – щотижня.

 

«ВОГНІ РАМПИ»

Розважальна програма на основі мистецьких подій за участю дітей, юнацтва, молоді. Телеверсії молодіжних фестивалів, конкурсів, концертів в Україні та за її межами. Глядачі побачать драматичні, лялькові вистави та циркові програми, почують думки молодих артистів та початківців-виконавців. Хронометраж – 30 хв. Періодичність – щотижня.

 

«ПОКЛИКАННЯ»

Покликання – це творчі портрети визначних діячів української культури. В програмі йдеться про духовні цінності, роздуми про зміст життя та творчості. А ще – глядачі відкриють для себе призабуті імена української культури, тих, кого за різних часів і обставин намагалися примусово викреслити з історичної пам’яті народу. Хронометраж – 30 хв. Періодичність – щотижня.

 

«СВІТ МИСТЕЦТВА»

Передачі циклу охоплюють значущі події культурно-мистецького життя України, фільмують вистави, циркові програми, міжнародні мистецькі форуми та фестивалі. Хронометраж – 60хв. Періодичність – щотижня.

 

«ТІЛЬКИ КЛАСИКА»

Формат програми-тележурнал-огляд класичної музики в Україні та світі тощо. передачі циклу охоплюють новини зі світу класичної музики – прем’єри в Національній філармонії України, музичній академії, Консерваторії тощо… Рубрика «Український репертуар» презентує нові твори сучасних українських композиторів, колективів, діячів мистецтв. Хронометраж – 60хв. Періодичність – двічі на місяць.