Обличчя телеканалу

Юлія Татарченко

Ведуча новин англійською мовою

Народилася в Києві. Закінчила Національний педагогічний університет ім. Драгоманова за спеціальністю “викладач італійської та англійської мов”. Ще під час навчання в університеті вирішила спробувати себе в журналістиці. З 2024 року працювала кореспондентом на телеканалі УТР. А з осені 2024  редактор і ведуча англомовних новин “Puls.English Edition”.

Олександр Панченко

Ведучий новин українською мовою

Про роботу на телебаченні, тим більше в кадрі ніколи й не мріяв. Закінчив Національну музичну академію за фахом «диригент хору» і деякий час працював у столичних творчих колективах. Це дало змогу поїздити по світу, побачити чимало країн. Аж поки доля не занесла на Національне радіо, де на той час існував дикторський відділ. Робота з цими людьми навчила відповідальності у ставленні до слова. Пам’ятаю як до дірок затирав словник наголосів перед прямим ефіром.

Ксенія Бугай

Ведуча новин англійською мовою

Закінчила НТУУ «КПІ» у 2024 році. Навчалася на факультеті лінгвістики за спеціальністю “технічний переклад”. Після закінчення університету почала працювати перекладачем у англомовній редакції новин на телеканалі «УТР». Закінчила курси журналіста та ведучого телерадіопрограм у Телерадіопресінституті. Ведучою англомовного випуску новин працює з 2024 року. З 2024 року працює заступником випускового редактора. Пишається роботою у сфері телевізійного мовлення та цінує дружній колектив телеканалу «УТР». casinoin.

Анна Чайка

Ведуча новин російською мовою

Анна Чайка – приєдналася до телеканалу УТР у кінці 2024 року. Саме з цього розпочалася її журналістська кар’єра. Спочатку у ролі репортера україномовної редакції, а потім у ролі ведучої російськомовного випуску новин «Пульс». За освітою філолог та технічний перекладач англійської та німецької мов. Закінчила НТУУ «КПІ» з відзнакою. Анна дуже різностороння особистість.

Аліна Кострубіцька

Ведуча новин українською мовою  

Політолог за фахом, журналіст за покликанням. Вищу освіту здобула на філософському факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. За фахом – політолог, експерт із суспільно-політичних питань. Також отримує другу вищу освіту за фахом –правознавство. Однак, ще під час навчання в університеті зрозуміла, що медіа-ремесло цікавить її набагато більше.